OKNA
         
  OKNA PCV  
   
         
  

Ideal 4000                   
   System pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym. System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Pięciokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami.

 
         
 
 
         
    Ideal 7000                   
   System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy.
Seria profili Ideal 7000, bazująca na połączeniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym Ideal 4000 wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm, umożliwia połączenie najnowocześniejszej techniki z najwyższym komfortem mieszkania.
Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 80 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej.
 
         
 
 
         
   Ideal 8000
   System o głębokości zabudowy 85 mm, z uszczelnieniem środkowym, 6 - komorowy.
System Ideal 8000 to nowa propozycja firmy aluplast, w której duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w serii Ideal 8000 głębokości zabudowy profili do 85 mm, zwiększeniu liczby komór w kształtownikach oraz trzem uszczelkom. W systemie tym, dzięki poszerzeniu wrębu szybowego, istnieje możliwość stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 59 mm, co pozwala na tworzenie okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych.
W ramach systemu kształtowników Ideal 8000 następuje połączenie dwóch różnych dróg do uzyskiwania ponadprzeciętnej oszczędności energii poprzez ograniczanie przenikalności cieplnej całej konstrukcji okiennej. Z jednej strony, kształtowniki zwiększają swoją głębokość i ilość wewnętrznych komór, a z drugiej moożliwa jest częściowa rezygnacja ze stosowania stalowych wzmocnień w skrzydłach na rzecz technologii „bonding inside” polegającej na wklejaniu pakietu szyby zespolonej we wrąb skrzydła okiennego.

 
         
  OKNA DREWNIANE  
   
         
     

   Okna drewniane z drewna polskiego i egzotycznego klejonego trzywarstwowo.
Konstrukcja produktu oparta jest na bazie nowoczesnego systemu DJ-68 zgodnego z aprobatą techniczną Instytutu Techniki Budowlanej AT-15-6669/2005. Chcąc sprostać wymaganiom klienta oferujemy w standardzie wyrób o profilu SOFT-LINE charakteryzujący się zaokrąglonymi krawędziami. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na wykonanie każdego indywidualnego zamówienia w kształcie koła, trapezu, łuku, trójkąta. Na życzenie klienta nasz produkt może być wykonany w profilu RETRO tzn. o stylizowanych krawędziach z ozdobnymi listwami przymykowymi, jako replika okien zabytkowych.

   W standardzie produkujemy okna o dowolnych wymiarach, profil SOFT-LINE o zaokrąglonych krawędziach, drewno trzywarstwowe klejone - sosna, meranti, dąb i inne,  okucie SIEGENIA Si-line z zabezpieczeniem antywłamaniowym, mikrowentylacja, blokada błędnego położenia klamki, w oknach ze słupkiem ruchomym zasuwnica centralna DSG, termookapnik podstawowy i okapnik dodatkowy skrzydła, dwie uszczelki, szyby niskoemisyjne U = 1,1 W/m2, wykończenie powierzchni lakierami akrylowymi transparentnymi i kryjącymi w bogatej gamie kolorów firmy SIKKENS, SIGMA COATINGS, REMMERS i inne, klamki HOPPE.
   Na życzenie okna w dowolnych kształtach, balkony uchylno-przesuwane PSK, składane FS-PORTAL, przesuwane bez progowe, okna obrotowe, szprosy zapinane, wiedeńskie, wewnątrzszybowe, konstrukcyjne od 52 mm do 140 mm, szkło ornamentowe barwione, refleksyjne, witrażowe, okapniki w dowolnym kolorze z palety RAL.
   Elementy ozdobne profil RETRO o stylizowanych krawędziach, ozdobne listwy przymykowe, elementy rzeźbione, repliki okien zabytkowych
   Zabezpiecze antywyważeniowe szyby bezpieczne i antywłamaniowe, okucia antywyważeniowe, klamki SECUSTIC, klamki z przyciskiem, klamki z kluczem.

 
         
         

o firmie | drzwi | zabezpieczenia przeciwpożarowe | bramy | okna | kontakt

Webdesign / Reklama / Projekty / Foldery/Pozycjonowanie