LUB SKORZYSTAJ Z WIEDZY I DOŚWIADCZENIA NASZYCH SPECJALISTÓW. CHĘTNIE POMOŻEMY

ZADZWOŃ

NAPISZ

OFERTA  DRZWI PRZECIWPOŻAROWYCH DREWNIANYCH

 

Drewniane drzwi przeciwpożarowe produkowane są jako przylgowe lub bezprzylgowe w wariancie  jedno i dwuskrzydłowym, dostępne w klasach odporności ogniowej EI230 oraz EI260. W wariancie podstawowym skrzydła drzwi są zawieszone na minimum 3 zawiasach w ościeżnicy drewnianej blokowej i stosowane zamiennie z ościeżnicami stalowymi kątowymi, obejmującymi oraz blokowymi.
Skrzydła drzwiowe drewniane w wersji podstawowej spełniają wymagania klasy 3 wytrzymałości mechanicznej oraz trwałości mechanicznej w klasie 6. Drzwi drewniane przeciwpożarowe mogą być dodatkowo wyposażone w automatyczne progowe listy opadające, dzięki którym drzwi uzyskują izolacyjność akustyczną.
Drzwi drewniane przeciwpożarowe przy zastosowaniu uszczelnienia progu w postaci automatycznej listwy opadającej lub progu stałego z uszczelką, spełniają kryteria klas dymoszczelności Sa i Sm. W standardzie drzwi wyposażone są w zamek zapadkowo-zasuwkowy, wkładkę cylindryczną z 3 kluczami, komplet klamek, 3 lub 4 zawiasy ze stali nierdzewnej, kołek antywyważeniowe i gumową uszczelkę pęczniejącą. Dodatkowo drzwi można doposażyć w zamki antypaniczne, samozamykacz, zamki elektryczne, przeszklenie w ramce drewnianej, odbojnice, kratki wentylacyjne

JEŻELI POTRZEBUJESZ WYCENY WYŚLIJ PONIŻSZY FORMULARZ

 

IMIĘ I NAZWISKO
TELEFON KONTAKTOWY
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Przesyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które w nimi podaję, przez firmę BARTON - SALON OLSZTYN ul.Warszawska 40, 10-082 Olsztyn NIP: 739-288-55-33, będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane na czas realizacji zgłoszenia lub do odwołania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

tel. kom: 503-130-545

BIURO@BARTON.OLSZTYN.PL

tel. kom: 503-130-545

biuro@barton.olsztyn.pl

tel/fax: 89/533-26-04

BARTON

ul. Pstrowskiego 29 nr 6A
10-601 Olsztyn

biuro@barton.olsztyn.pl

godziny otwarcia: Pn-Pt 8:00-17:00

NIP: 739-288-55-33 | REGON: 519596554 

DRZWI

OKNA

BRAMY

ROLETY

STOLARKA P.POŻ.

drzwi wewnętrzne, wejściowe do mieszkań, zewnętrzne, specjalne

okna pcv, drewniane, stolarka aluminiowa

bramy segmentowe, przemysłowe, garazowe dwuskrzydłowe, przygarażowe, automatyka do bram