OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE I MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY

PAWEŁ

SZCZĘŚLIWY NABYWCA WŁASNEGO MIESZKANIA

Udało mi się spełnić upragnione marzenie o własnym mieszkaniu. Niestety do perfekcji wizji o M3 brakowało mi nowych okien i drzwi, które nie tylko musiały spełniać najnowsze standardy, ale także musiały mieścić się w ograniczonym budżecie. Dzięki firmie Barton z Olsztyna nie tylko udało mi się znaleźć odpowiednie produkty, ale również nie musiałem starać się o ich montaż. Cała współpraca przebiegła niezwykle miło i fachowo. Jestem przekonany, że okna i drzwi polecone mi przez specjalistę z Barton, posłużą na długo.

 

TOMASZ SIENKIEWICZ

KFADRAT inwestycje w nieruchomości

"Współpraca z Firmą Barton to maksimum zadowolenia - miła obsługa, fachowe doradztwo, terminowe dostawy i bardzo szeroka oferta.
Osobiście korzystam z oferty firmy Barton dotyczącej drzwi wejściowych i wewnętrznych - są w niej sprawdzeni producenci oferujący drzwi wysokiej jakości.
Wykonując remonty mieszkań współpracuję tylko z zaufanymi partnerami - wśród nich jest olsztyńska firma Barton."

Polecam zdecydowanie,
KFADRAT Tomasz Sienkiewicz
inwestycje w nieruchomości
kfadrat.com

Grażyna Kowalska

Właściciel ALL-BUD

"Z firmą BARTON współpracuję od 2011 r w zakresie dostawy i montażu stolarki PCV i aluminiowej, przeciwpożarowej oraz drzwi technicznych. Pragnę zarekomendować jej usługi, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania. Polecam przedsiębiorstwo BARTON jako partnera godnego zaufania i prawdziwie zaangażowanego we współpracę. Jednocześnie zaznaczam, że w dalszym ciągu korzystam z usług tej firmy, powierzając jej kolejne zlecenia."

Polecam serdecznie,
Grażyna Kowalska
Właściciel ALL-BUD

KATARZYNA KRAWCZYK

PREZES ZARZĄDU PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE WITKA SP. Z O.O.

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę BARTON. Dostawa i montaż stolarki drzwiowej jest zawsze wykonana ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej staranności. Z ogromną przyjemnością możemy polecić firmę BARTON, szczególnie tym którzy poszukują solidnego i doświadczonego partnera w biznesie.

 

tel. kom: 503-130-545

BIURO@BARTON.OLSZTYN.PL

tel. kom: 503-130-545

biuro@barton.olsztyn.pl

tel/fax: 89/533-26-04

BARTON

ul. Pstrowskiego 29 nr 6A
10-601 Olsztyn

biuro@barton.olsztyn.pl

godziny otwarcia: Pn-Pt 8:00-17:00

NIP: 739-288-55-33 | REGON: 519596554 

DRZWI

OKNA

BRAMY

ROLETY

STOLARKA P.POŻ.

drzwi wewnętrzne, wejściowe do mieszkań, zewnętrzne, specjalne

okna pcv, drewniane, stolarka aluminiowa

bramy segmentowe, przemysłowe, garazowe dwuskrzydłowe, przygarażowe, automatyka do bram